Strona korzysta z plików cookies, jeżeli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie danych, należy opuścić stronę lub włączyć odpowiednie filtry za pomocą przeglądarki internetowej/aplikacji.
Informujemy że na stronie internetowej wykorzystywane są cookies w celach dostosowania zawartości strony internetowej do preferencji użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze strony internetowej.

Lixiang L9 - od 440.999 zł

cena wersji podstawowej
*

Specyfikacja techniczna auta

auto 15% taniej - szczegóły
**
Elektryczny i hybrydowy SUV.
Lixiang L9 – hybrydowa odmiana REV. Silnik benzynowy o pojemności 1.5l pełni funkcję range extendera, wydłuża zasięg w trybie mieszanym do 1315 kilometrów. W trybie elektrycznym 180 kilometrów.
330 kW
Maksymalna moc silnika
44,5 kWh
Pojemność akumulatora
5,3 sek
Przyśpieszenie ( 0-100km/h )
Wymiary auta
[ 1 ]
Wygląd zewnętrzny
[ 2 ]
Nowoczesny samochód elektryczny, charakteryzujący się ostro zarysowanymi reflektorami LED i płynnymi, aerodynamicznymi liniami nadwozia. Duże, eleganckie felgi i harmonijnie zaprojektowane lampy LED z tyłu dodają sportowego charakteru.
Parametry akumulatora
[ 3 ]
30 min
Szybkie ładowanie od 30% do 80%
1315 km
Zasięg do
88 kW
Maksymalna moc ładowania
Wyposażenie
[ 4 ]
Wnętrze
Infotaiment
Wnętrze jest przestronne, nowoczesne i eleganckie, zaprojektowane z myślą o komforcie i funkcjonalności. Wysokiej jakości materiały wykończeniowe i staranne detale sprawiają, że kabina prezentuje się luksusowo i przyjemnie dla oka.
Ergonomiczne fotele kierowcy i pasażerów oferują wsparcie i wygodę podczas podróży, a ich regulacja elektryczna umożliwia łatwe dopasowanie do indywidualnych preferencji
Panoramiczny dach może dodatkowo otworzyć przestrzeń wnętrza, wpuszczając do kabiny więcej światła i zapewniając pasażerom widok na otoczenie.
Obejmuje ekran dotykowy 15,7'' umożliwiający dostęp do multimediów i funkcji nawigacji, z integracją z aplikacjami mobilnymi oraz sterowaniem głosowym dla wygody kierowcy.
System ten oferuje również łączność Bluetooth, umożliwiającą sparowanie smartfona i korzystanie z funkcji zestawu głośnomówiącego oraz odtwarzania muzyki.
Auto posiada w kabinie gniazdka elektryczne,220V i 2x - 12V ,bezprzewodową ładowarke oraz wejścia USB type-C.
Jesteś zainteresowany autem lub masz pytania skontaktuj się z nami