Strona korzysta z plików cookies, jeżeli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie danych, należy opuścić stronę lub włączyć odpowiednie filtry za pomocą przeglądarki internetowej/aplikacji.
Informujemy że na stronie internetowej wykorzystywane są cookies w celach dostosowania zawartości strony internetowej do preferencji użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze strony internetowej.

Lixiang L7 - od 393.990 zł

cena wersji podstawowej
*

Specyfikacja techniczna auta

auto 15% taniej - szczegóły
**
Elektryczny i hybrydowy SUV.
Lixiang L7 – hybrydowa odmiana REV. Silnik benzynowy o pojemności 1.5l pełni funkcję range extendera, wydłuża zasięg w trybie mieszanym do 1315 kilometrów. W trybie elektrycznym 180 kilometrów.
330 kW
Maksymalna moc silnika
44,5 kWh
Pojemność akumulatora
5,3 sek
Przyśpieszenie ( 0-100km/h )
Wymiary auta
[ 1 ]
Wygląd zewnętrzny
[ 2 ]
Elegancki sedan o futurystycznym designie, wyróżniający się płynnymi liniami i nowoczesnymi detalami. Jego dynamiczna stylistyka i harmonijne proporcje nadają mu wyjątkowy charakter na drodze. Auto posiada klamki z ochroną przed zamarzaniem, aluminiowe felgi 20" - każdy element odzwierciedla unikalny charakter pojazdu.
Parametry akumulatora
[ 3 ]
30 min
Szybkie ładowanie od 30% do 80%
1315 km
Zasięg do
88 kW
Maksymalna moc ładowania
Wyposażenie
[ 4 ]
Wnętrze
Infotaiment
Wnętrze jest przestronne, nowoczesne i eleganckie, zaprojektowane z myślą o komforcie i funkcjonalności. Wysokiej jakości materiały wykończeniowe i staranne detale sprawiają, że kabina prezentuje się luksusowo i przyjemnie dla oka.
Fotele cechują się wysoką jakością wykonania oraz komfortem. Mogą być wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak skóra naturalna, skóra ekologiczna lub tkaniną o wysokiej jakości.
Panoramiczny dach może dodatkowo otworzyć przestrzeń wnętrza, wpuszczając do kabiny więcej światła i zapewniając pasażerom widok na otoczenie.
Obejmuje ekran dotykowy 15,7'' umożliwiający dostęp do multimediów i funkcji nawigacji, z integracją z aplikacjami mobilnymi oraz sterowaniem głosowym dla wygody kierowcy.
System audio wysokiej jakości, system nawigacji GPS, systemy bezprzewodowego ładowania smartfonów, panoramiczny dach, systemy bezpieczeństwa i wsparcia kierowcy, takie jak systemy automatycznego hamowania, monitorowanie martwego pola, asystent pasa ruchu, oraz wiele innych funkcji dostępnych w zależności od wersji wyposażenia i opcji.
Auto posiada w kabinie gniazdka elektryczne,220V i 2x - 12V ,bezprzewodową ładowarke oraz wejścia USB type-C. Podświetlane przyciski sterujące, porty HDMI lub gniazda kart SD do podłączenia zewnętrznych urządzeń multimedialnych
Jesteś zainteresowany autem lub masz pytania skontaktuj się z nami