Strona korzysta z plików cookies, jeżeli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie danych, należy opuścić stronę lub włączyć odpowiednie filtry za pomocą przeglądarki internetowej/aplikacji.
Informujemy że na stronie internetowej wykorzystywane są cookies w celach dostosowania zawartości strony internetowej do preferencji użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze strony internetowej.

BYD Han EV - od 225.900 zł*

cena wersji podstawowej
*

Specyfikacja techniczna auta

auto 15% taniej - szczegóły
**
180 kW
Maksymalna moc silnika
85,4 kWh
Pojemność akumulatora
7,9 sek
Przyśpieszenie ( 0-100km/h )
Wymiary auta
[ 1 ]
Wygląd zewnętrzny
[ 2 ]
Han EV to elegancki sedan o nowoczesnym designie. Jego smukłe proporcje, płynne linie i aerodynamiczna sylwetka nadają mu dynamiczny wygląd. Duże reflektory LED i charakterystyczny grill z logo BYD dodają mu futurystycznego wyrazu. Han to połączenie stylu, wygody i zaawansowanych rozwiązań technologicznych w jednym nowoczesnym samochodzie elektrycznym.
Parametry akumulatora
[ 3 ]
30 min
Szybkie ładowanie od 30% do 80%
550 km
Zasięg do
88 kW
Maksymalna moc ładowania
Wyposażenie
[ 4 ]
Wnętrze
Infotaiment
Wnętrze zachwyca swoją nowoczesnością i funkcjonalnością. Przestronna kabina zapewnia wygodne miejsce zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów. Ergonomiczny układ deski rozdzielczej ułatwia obsługę funkcji samochodu.
Fotel kierowcy jest regulowany w 6 pozycjach, umożliwia znalezienie optymalnej pozycji dla komfortu podczas jazdy. Fotele wykonane z sztucznej skóry
Dodatkowo, liczne udogodnienia, takie jak zaawansowany system multimedialny i inteligentne rozwiązania, sprawiają, że podróż samochodem staje się jeszcze bardziej przyjemna i komfortowa.
Obejmuje system multimedialny, obsługę nawigacji, internet 4G, wi-fi, funkcję “Hi, BYD”, usługę chmury i platformę BYD DiLink.
"Hi, BYD"- sterowanie głosem sprawia, że obsługa pojazdu staje się intuicyjna i bezpieczna, pozwalając skoncentrować się na drodze. Obecnie jest dostępny tylko jezyk angielski
Platforma BYD DiLink jest wyposażona w inteligentny system Android, co zapewnia właścicielom pojazdów bardziej inteligentne, bezpieczne i komfortowe doświadczenie jazdy.
Jesteś zainteresowany autem lub masz pytania skontaktuj się z nami